










Відправка з 12 травня 2026від 2 860 ₴
Пропонуємо прикрасити стіну Вашої медичної клініки за допомогою футуристичної картини на склі. У комплекті поставляємо кріплення для монтажу у чотирьох точках через отвори.

З тильного боку полотна розташовується зображення (УФ друк).
Фарби захищаються за допомогою покриття ПВХ армуючої плівкою.
Перед загартуванням скла - обробка краю під "єврокромку".
Найкращий подарунок у стоматкабінет – це сучасна картина. Використовуємо для фотодруку різні принти. На замовлення виготовляємо інші розміри. Страхування товару на час доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Футуристичний |
| Тип картини | Оригінал |
| Поверхня | Глянцева |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Модульна картина | Ні |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 100 см |
| Висота картини | 50 см |
| Стан | Новий |
| Вид картини | Картини на склі, Фотокартини, Постери |
| Основний матеріал виготовлення | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| фотодрук | UV |
| загартування скла | є |
| армуюча плівка | є |
| край | є |
| марка скла | М1 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Матеріал | Скло |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Кріплення | Дистанційні |
| Покриваєма площа | 0.5 кв. м. |
| Глибина картини (см) | 2 см |
| Тематика виробу | Стоматологія |