










Відправка з 09 травня 2026від 3 400 ₴
Наша компанія виготовляє на замовлення пам'ятне фото (ширина 300; висота 400 мм) для швидкого монтажу прямо в землю. Вибирайте це рішення у разі неможливості встановлення на могилі пам'ятника найближчим часом

Термічне загартування скла (6 мм) для надання йому підвищеної міцності.
Ультрафіолетовий фотодрук зі зворотної сторони склопанелі.
Армування фотографії полівінілхлоридною плівкою для захисту.
Портрет розміщується в пази профільної труби (20х20 мм).
Використовується ущільнювач, щоб уникнути прямого контакту скла з металом.
Заглушки із пластику закривають верхню частину металевих труб.
Простий монтаж на цвинтарі залежно від тимчасової щільності ґрунту. Сталева стійка забарвлюється чорною фарбою. При необхідності (оплатно) робимо: коригування фотознімка, ретуш, заміна фону, написи. Телефонуйте та робіть заявку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рамка для фотомедальона/медальйона |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Одинарний |
| Тип | Меморіальна дошка |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 5 кг |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Армуюча плівка | є |
| Фотодрук | UV |
| Загартування скла | є |
| Марка скла | М1 |
| Товщина скла (мм) | 6 |
| Єврокромка | є |
| Підставка | Пешка на ніжках |
| Матеріал рами | Сталь |